KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12599192
nr 1259 9192
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Kvinna. Signerad, daterad 1914. Motivet: 20,5x17
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 juni 2019
kl 18:38:52
30/5 10:03:54
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell